Organimal Allergiekruiden
Voordelen Organimal Allergiekruiden
- Ondersteunt bij allergieën en jeuk
- Ondersteunt het immuunsysteem
- Rijk aan vitaminen, mineralen en antioxidanten
- Vrij van pesticiden, metalen & microben
- Op lage temperatuur gedroogd
- Geschikt voor een hypoallergeen dieet
- Fantastisch lekker
Organimal Allergiekruiden is een heerlijke aromatische blend van kruiden speciaal gericht op de hond met allergische klachten en jeuk. Deze combinatie van langzaam gedroogde kruiden, ondersteunt bij het afweren van allergenen en helpen om jeuk te voorkomen. Daarnaast draagt deze mix van zeer goed opneembare ingrediënten bij aan een optimale werking van het immuunsysteem. De allergiekruiden zijn rijk aan vitaminen, mineralen en antioxidanten en worden op lage temperatuur gedroogd zodat de voedingsstoffen, smaak en aroma optimaal behouden blijven. Deze Allergiekruiden zijn vrij van pesticiden, metalen & microben. Ze zijn 100% natuurlijk en bevatten geen kunstmatige ingrediënten en toevoegingen. Ze zijn gemakkelijk toe te dienen en maken de maaltijd van jouw hond zowel lekker als gezond. Organimal Allergiekruiden kunnen gegeven worden aan honden van alle leeftijden.
Organimal Allergiekruiden is van de allerhoogste kwaliteit en gemaakt met respect voor dier en milieu.
Voor deze mix gebruiken wij gebruiken alleen ingrediënten vrij van pesticiden en genetisch gemanipuleerd organisme. Wij gebruiken enkel pure ingrediënten die natuurlijk en langzaam worden gedroogd zodat de voedingsstoffen, smaak en aroma optimaal behouden blijven. Het droogproces gebeurt op duurzame wijze en draait geheel op zonne-energie. Dit alles zonder afvalproductie, en zonder uitstoot van schadelijke stoffen zoals CO2.
Voordelen Organimal Allergiekruiden
- Ondersteunt bij allergieën en jeuk
- Ondersteunt het immuunsysteem
- Rijk aan vitaminen, mineralen en antioxidanten
- Vrij van pesticiden, metalen & microben
- Op lage temperatuur gedroogd
- Geschikt voor een hypoallergeen dieet
- Fantastisch lekker
Organimal Allergiekruiden is een heerlijke aromatische blend van kruiden speciaal gericht op de hond met allergische klachten en jeuk. Deze combinatie van langzaam gedroogde kruiden, ondersteunt bij het afweren van allergenen en helpen om jeuk te voorkomen. Daarnaast draagt deze mix van zeer goed opneembare ingrediënten bij aan een optimale werking van het immuunsysteem. De allergiekruiden zijn rijk aan vitaminen, mineralen en antioxidanten en worden op lage temperatuur gedroogd zodat de voedingsstoffen, smaak en aroma optimaal behouden blijven. Deze Allergiekruiden zijn vrij van pesticiden, metalen & microben. Ze zijn 100% natuurlijk en bevatten geen kunstmatige ingrediënten en toevoegingen. Ze zijn gemakkelijk toe te dienen en maken de maaltijd van jouw hond zowel lekker als gezond. Organimal Allergiekruiden kunnen gegeven worden aan honden van alle leeftijden.
Organimal Allergiekruiden is van de allerhoogste kwaliteit en gemaakt met respect voor dier en milieu.
Voor deze mix gebruiken wij gebruiken alleen ingrediënten vrij van pesticiden en genetisch gemanipuleerd organisme. Wij gebruiken enkel pure ingrediënten die natuurlijk en langzaam worden gedroogd zodat de voedingsstoffen, smaak en aroma optimaal behouden blijven. Het droogproces gebeurt op duurzame wijze en draait geheel op zonne-energie. Dit alles zonder afvalproductie, en zonder uitstoot van schadelijke stoffen zoals CO2.
Het assortiment van Organimal is geselecteerd en beoordeeld door ons veterinaire team. De productie vindt plaats in Nederland en België bij GMP+- of FSSC 22000-gecertificeerde producenten, zonder chemische toevoegingen, kunstmatige geur-, kleur- of smaakstoffen of overbodige vulmiddelen.
Organimal Allergiekruiden is de ideale aanvulling op het dieet van jouw hond. De ondersteuning van het immuunsysteem geeft jouw hond de optimale bescherming en weerstand die het nodig heeft.
Wanneer
Bij behoefte aan ondersteuning van het immuunsysteem, bijvoorbeeld bij gevoeligheid voor allergieën. Organimal Allergiekruiden is zeer geschikt voor dagelijks gebruik.
Voor wie
Voor honden van alle leeftijden en rassen.
Gebruik
Organimal Allergiekruiden is zeer geschikt voor dagelijks gebruik. Dagelijks mixen door vlees of brokken, beetje vocht toevoegen en klaar. Dagelijks 1-2 eetlepels over het voer is voldoende om het immuunsysteem te ondersteunen.
Dosering
Ca. 1 eetlepel per 10 kg lichaamsgewicht
Wijze van bewaren en houdbaarheid
Koel, donker en droog bewaren. Organimal producten zijn -mits op de juiste wijze bewaard- houdbaar tot aan de aangegeven datum op de verpakking.
Ingrediënten
Brandnetel, paardenbloemwortel, paardenbloemblad, kliswortel, goudsbloem, kleefkruid
Allergenen
Onbekend
Verpakking
De kleine verpakking kan zo door de brievenbus dus je hoeft niet thuis te blijven voor ontvangst. De grote verpakking kan helaas niet door de brievenbus dus er zal iemand aanwezig moeten zijn voor ontvangst.
Natuurproduct
Organimal Allergiekruiden heeft altijd dezelfde samenstelling, maar gezien het een natuurproduct is kan er variatie bestaan in de geur, kleur en smaak. De kruiden bevatten geen chemische kleur-, geur- en smaakstoffen etc.
Kwaliteit
Bij Organimal hebben we kwaliteit hoog in het vaandel. We werken uitsluitend met hoogwaardige natuurzuivere producten van hoge kwaliteit. Onze formules zijn uiterst geconcentreerd en vrij van chemische toevoegingen. De productie vindt plaats volgens strenge HACCP standaarden en Europese richtlijnen voor voedingssupplementen om de hoogste kwaliteit te garanderen.
Samenstelling
Analytische bestanddelen
- Ruw eiwit: 14,6%
- Ruwe vezel: 15,95%
- Ruw vet: 3,42%
- Ruwe as: 11,71%
Hoe kan ik dit het beste toedienen?
Toedienen kan eenvoudig door de kruiden door het voer te mengen. Dit kan prima met vlees of brokken: voeg een beetje vocht toe zodat de kruiden goed blijven plakken en klaar. Bij kieskeurige eters werkt mengen met natvoer vaak nog iets beter.
Hoe lang duurt het voordat je effecten ziet?
Dat verschilt per hond en per situatie en kan variëren van enkele dagen tot aan weken. Ook is het afhankelijk van waarvoor het wordt toegepast. Bij uitblijven van het gewenste effect adviseren wij het minimaal 1 tot 2 maanden te gebruiken.
Hoe lang moet je dit gebruiken?
Organimal Allergiekruiden is zeer geschikt voor dagelijks gebruik als structurele aanvulling op het dieet, ter ondersteuning van het immuunsysteem. Zeker bij seizoensgebonden gevoeligheden kan het helpen om tijdig te beginnen en het structureel te blijven geven. Een periodieke onderhoudsdosis is natuurlijk ook altijd mogelijk.
Mag dit in combinatie met medicijnen gebruikt worden?
Er zijn voor dit supplement bij ons geen contra-indicaties met medicijnen bekend. Toch adviseren wij altijd de dierenarts te raadplegen als jouw hond al medicijnen gebruikt.
Wat als ik geen verbetering zie door dit product?
Resultaten kunnen van verschillende factoren afhangen. Bij het uitblijven van de gewenste effecten raden wij aan om dit supplement ten minste 2 maanden te geven. Het is ook zeker verstandig om te kijken naar andere factoren die als oorzaak kunnen dienen, zoals voeding, allergenen in de omgeving of onderliggende klachten. Neem gerust contact met ons op om samen met ons team van dierenartsen en specialisten te kijken naar oplossingen op maat.
Wat als ik ontevreden ben met dit product?
Indien je na het proberen van dit supplement toch ontevreden bent geven wij jou graag het volledige aankoopbedrag terug. Als wij jouw huisdier niet kunnen helpen vinden we dat jij dat geld beter kunt gebruiken voor het zoeken naar andere oplossingen.
Wat als ik nog (meer) vragen heb?
Ons team staat klaar om al jouw vragen te beantwoorden via e-mail en telefoon. Je krijgt bij ons gratis dierenarts advies en we helpen je graag met al jouw vragen.
Klik hier om contact op te nemen via e-mail of bel ons op 052 474 5251
Tips voor Organimal Allergiekruiden
- Voeg een beetje vocht toe wanneer je de kruiden door brokken mengt, zo blijven ze goed plakken en eet jouw hond alles netjes op
- Is jouw hond gevoelig voor seizoensgebonden allergieën? Begin dan tijdig, bijvoorbeeld voor het pollenseizoen, en geef de kruiden structureel
- Bekijk ook ons Allergiepakket hier voor een meervoudige aanpak bij allergieën en jeuk
- Geef de kruiden bij voorkeur dagelijks als structurele aanvulling; gebruik ze minimaal 1 tot 2 maanden voor een goed beeld van het effect
- Bekijk onze reviews van Organimal Allergiekruiden om te zien hoe anderen dit product gebruiken
144 beoordelingen voor Organimal Allergiekruiden




Op Door Rachella S.
Onze hond is nog maar net begonnen. Kruiden zijn wel erg grof waardoor ik ze eerst moet knippen, anders eet de hond ze niet.
Op Door Carola S.
Ze eet het niet heel graag vanwege de grotere stukken
Op Door Flip van Ellinkhuizen
Icm darmen in balans prima!
Op Door Petra
de tijd hebben we nog nodig om hier een mening over te geven…
Op Door Anoniem
I am amazed how well this works. I have a VERY sensitive dog who has been on a very strict diet for a long time to control his allergies and this herbs work great for him. He stopped eating grass and 💩 is finally consistent. Highly recommend this product.
Op Door Ineke
Ik gebruik dit nu 4 weken voor mijn beide boomertjes, en ik zie echt resultaat. De jeuk is vermindert
Op Door Anoniem
Lastig geven
Op Door Flip van Ellinkhuizen
Icm Darmen in balans werkt het goed
Op Door claudia
Hond eet het graag door zijn vlees, jeuk wordt minder, maar nog maar kort bezig met de kruiden, waarom geen 5*? Kruiden zijn vrij groot,had graag gezien dat ze wat fijner/gemaald zouden zijn.
Op Door Irene
Nog niet zo lang in gebruik. Maar merk wel iets verbetering
Op Door ingrid
geeft een goed resultaat
Op Door Flip van Ellinkhuizen
Goede hoop, maar pas een week onderweg.
Op Door MC
Moet ik nog geven, kan het dus niet beoordelen
Op Door Annick
voor mijn hondje dat allergie heeft.
Op Door Margaret Baro
Kruiden werken prima
Op Door Anoniem
Goed spul
Op Door Carolien
het kruidenmengsel over de brokjes wordt door onze hond met smaak gegeten
Op Door Dinie Van Maris
Na 2 weken al voor de helft minder jeuk
Op Door K S.
Hond eet t graag over voer , nog te kort in gebruik om te oordelen of t werkt
Op Door Margaret Baro
1. Sinds wij de kruiden gebruiken heeft onze hond geen last van jeuk.
2. Snelle levering.
Op Door Anoniem
Mijn hond is wat kieskeurig, ging er niet altijd in maar hielp wel om de jeuk te verlichten.
Op Door ingrid m.
Gemakkelijk onder eten te brengen, geeft een goed resultaat!
Op Door Jelena
Goed product. Bij mij hond werken deze kkruiden goed.
Op Door Karolina
Mijn hond vind ze lekker over de brokjes.